13.8 C
Prizren
E diel, 1 Tetor, 2023

Rishpallet konkursi për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë të shkollave në Prizren

 

Drejtoria e Arsimit në Prizren ka rishpallur konkursin për drejtorë dhe zëvendësdrejtorë të shkollave.

Konkursi është rishpallur sot, pas anulimit të konkursit të parë.

 

 

 

 

 

https://kk.rks-gov.net/prizren/wp-content/uploads/sites/26/2022/06/Konkursi-per-drejtor-rishpallje-2022.pdf

https://kk.rks-gov.net/prizren/wp-content/uploads/sites/26/2022/06/Konkursi-per-zv.-drjetor-rishpallje-2022.pdf

Jakup Berisha “Ylli i javës”

Federata e Futbollit e Kosovës vazhdojn të ndajë çmimin “Ylli i Javës”. Në xhiron e 6-të të Albi Mall Superligës ky çmim i ka takuar...

Dioqeza Rashkë-Prizren: Armët u gjetën në oborr, nuk pati viktima brenda mureve të manastirit të Banjskës

Peshkopi Teodosije sot pasdite ka vizituar Manastirin e Banjskës, për t’u njoftuar për ngjarjet që kanë ndodhur në dhe rreth manastirit dje dhe sot. “Gjatë...

Lajmet e Fundit