20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Ronaldo dhe Georgina në krizë? Në Portugali besojnë se sulmuesi është lodhur

Gazetari Daniel Nascimento thekson se Ronaldo nuk është i lumtur pasi Georgina e kalon kohën më të madhe të ditës në një qëndër tregtare në Riyadh.

“Ajo vetëm shpenzon dhe çfarë edhe më e keqe është se ajo mendon që është në standardin e Ronaldos. Po e vendos veten në piedestal dhe kjo nuk i pëlqen aspak Cristianos”, thekson gazetari.

Gazetari Daniel Nascimento thekson se Ronaldo nuk është i lumtur pasi Georgina e kalon kohën më të madhe të ditës në një qëndër tregtare në Riyadh.

“Ajo vetëm shpenzon dhe çfarë edhe më e keqe është se ajo mendon që është në standardin e Ronaldos. Po e vendos veten në piedestal dhe kjo nuk i pëlqen aspak Cristianos”, thekson gazetari.

Më Shumë

Rexhaj: Vetëvendosje e gatshme për zgjedhje, të bëhen krejt bashkë

Deputeti i Vetëvendosjes, Arbër Rexhaj ka komentuar deklaratat e kryetarit të AAK-së, Ramush Haradinaj, i cili sot ka paralajmëruar diskutime me partitë politike për...

Pas gjashtë javësh përfunduan vizitat sistematike të 6 800 nxënësve në 52 shkolla të Prizrenit

Pas gjashtë javësh intensive kanë përfunduar vizitat sistematike të 6 800 nxënësve në 52 shkolla të menaxhuara nga Drejtoria Komunale e Arsimit, në tri...

Lajmet e Fundit