4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Rrahje masive në Prizren, tre persona bëhen për spital

Gjashtë persona janë përfshirë me një rrahje, e cila ka ndodhur në Prizren.

 

Policia raporton se tre viktimat meshkuj, kanë pranuar tretman mjekësor, pasi që të njëjtit janë sulmuar fizikisht nga tre të dyshuar meshkuj kosovar.

Të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit, me vendim te prokurorit janë liruar ne procedurë të rregullt./

Më Shumë

Skënderbeu i tragjedisë së Haxhiademit: Një tjetër pavdekësi, por e plagosur

Nga: Visar Zhiti Dua të marr ndër duar tragjedinë “Skënderbeu” të Etëhem Haxhiademit, ta shfletoj sërish e sërish, sidomos sot … Vit Skënderbejan, 555 vjet pavdekësi...

Ancelotti: Merkatoja e janarit ka përfunduar për Real Madrid-in

Carlo Ancelotti konfirmoi se tregu i transferimeve të Real Madridit është “mbyllur” të dielën, duke thënë se asnjë lojtar nuk do t’i bashkohej ose...

Lajmet e Fundit