19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Selmanaj viziton sheh Ismail Shehun në Lukinaj të Hasit

Kryetari i degës së LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj, ka vizituar sheh Ismail Shehun në Lukinaj të Hasit.

“Gjatë bisedës me sheh Ismailin, kujtuam me shumë emocion e nderim babain e tij, sheh Rexhën e ndjerë, i cili asnjëherë nuk e ndali kontributin e tij për çështje kombëtare dhe fetare”, shkruan Selmanaj, i cili është edhe deputet në Kuvendin e Kosovës.

Postimi i plotë

Sot, bashkë me bashkëpuntorë, kishim nderin dhe kënaqësinë ta vizitonim Shejh Ismail Shehun në Lukinaj të Hasit.

Vizita të tilla në vende të shenjta, na japin mundësi që bashkë të punojmë dhe të angazhohemi për më shumë solidaritet, unitet dhe besim mes vete.

Gjatë bisedës me Shejh Ismailin, kujtuam me shumë emocion e nderim babain e tij, Shejh Rexhën e ndjerë, i cili asnjëherë nuk e ndali kontributin e tij për çështje kombëtare dhe fetare. Faleminderit për pritjen e ngrohtë dhe miqësore i nderuari Shejh Ismail!

Mund të jetë një imazh i 3 persona

Mund të jetë një imazh i 12 persona dhe teksti

Më Shumë

Guardiola: De Zerbi është një nga trajnerët më të mirë në 20 vitet e fundit

Trajneri i Manchester Cityt, Pep Guardiola, e ka lavdëruar trajnerin e Brighton-it, Roberto de Zerbi-n. Guardiola tani ka fituar 11 tituj të ligës në tre...

Gjendet burri i zhdukur në Prizren

Policia e Kosovës njoftoi se është gjetur të dielën një burrë nga Prizreni, që është raportuar i zhdukur nga familjarët e tij. Lajmin për “Betimi...

Moti sot me diell

Mona Liza

Lajmet e Fundit