16.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Sëmuret Genta, anulon koncertet në Prizren e Prishtinë

GentaIsmajli8-10Këngëtarja energjike Genta Ismajli, duket se nuk është ndjerë mirë nga ana shëndetësore, pasi i është dashur të anullojë koncertin e planifikuar ditën e djeshme në Prishtinë dhe Prizren.

Me anë të një postimi në rrjetin e saj social Facebook, këngëtarja kërkon ndjesë fansave të saj.

“Të dashur fansa, për shkaqe shëndetësore nuk kam mundur mbrëmë të performoj në DUPLEX – Prishtine dhe KRISTAL – Prizren. Shihemi në datat tjera. Shpresoj ne mirekuptim”, ka shkruar Genta.

Genta Ismajli, këtë sezon vere është e ngarkuar me koncertet e turit të saj muzikor, në vende të ndryshme të Shqipërisë dhe jashtë vendit.

Më Shumë

Kurti: Pala serbe po i ik nënshkrimit të marrëveshjes

Kryeministri Albin Kurti ka konfirmuar se sot në Ohër është arritur marrëveshja ndërmjet Kosovës dhe Serbisë mbi ankesin e marrëveshjes mbi propozimin evropian.   Megjithatë i...

Olta ‘ngacmon’ Kiarën: Luizi dëshiron fëmijë sapo të dilni ndërsa ti ke karrierën para, çfarë do të bësh

Nominimi këtë javë në Big Brother VIP Albania është më i ngushtë mes banorëve se herët të tjera. Këtë herë janë vetëm dy të nominuara,...

Lajmet e Fundit