16.8 C
Prizren
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

Shenjat e horoskopit që janë më të vështirat për t’i bërë për vete

Nuk heqin dorë nga kriteret e tyre të larta për asgjë në këtë botë!

Ka njerëz që kanë kritere të larta kur gjejnë një partner, zgjedhin shumë, nuk bien dakord për kompromise dhe për këtë arsye presin gjatë për personin ideal.

 

Pavarësisht nëse bëhet fjalë për tiparet, pamjen apo statusin e tyre, ata gjithmonë duan gjithçka të përsosur. Sipas ekspertëve, astrologjia gjithashtu luan një rol në atë, transmeton Telegrafi.

Demi

Kjo shenjë e horoskopit kujdeset që të mos takojë kurrë personin e gabuar.

Lëvizja e parë bëhet nga Demat vetëm kur ata janë të sigurt që personi i plotëson kriteret e tyre. Kur të gjejë personin e duhur, ai do të përpiqet ta bëjë për vete atë.

Akrepi

Akrepat janë njerëz të pasionuar dhe intensivë kur bëhet fjalë për romancën. Edhe pse ndoshta e keni të vështirë të besoni, ata kanë standarde tepër të larta dhe thjesht nuk janë të gatshëm për kompromise.

Ata e dinë se çfarë duan dhe nuk bien dakord lehtë.

 

Shigjetari

Kjo shenjë zgjedh shumë kur kërkoni një partner. Ai ka një imazh të projektuar të një personi të përsosur në kokën e tij dhe beson se atë ai ka paracaktuar fati.

Shigjetari kurrë nuk do të pranojë më pak edhe nëse kjo do të thotë që të mbetet i vetëm për një kohë të gjatë.

Bricjapi

Kjo shenjë ka një listë të tipareve që ai dëshiron te partneri i vet. Ata janë njerëz të sigurt dhe të besueshëm që me të vërtetë nuk nxitojnë të hyjnë në një marrëdhënie.

Prandaj, nuk është e vështirë për ta të presin një person i cili do të plotësonte kërkesat e tyre jorealisht të larta.

Më Shumë

Neymar u largua nga intervista – pas pyetjes për Kylian Mbappé

Neymar ka shkaktuar një bujë të madhe me përgjigjen e tij ndaj një pyetjeje në lidhje me bashkëlojtarin te Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe. Braziliani startoi...

Murati thotë se mërgata kontribuoi në rritjen e depozitave, vlera e tyre arrin në rreth 5 miliardë euro

Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati thotë se mërgata po kontribuon në rritjen e depozitave në Kosovë. Murati me anë të një shkrimi...

Lajmet e Fundit