1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Shitet klubi i njohur i Serie A, ja kush e bleu

Këto janë orë shumë të nxehta për shitjen e klubi të Genoa raporton SportMediset.

Klubi me në krye, Enrico Preziosin, do ta sheshi ekipin te fondi “777 Partners”, ndërsa pagesa e plotë do të mbyllet në tetor.

Ndërkohë, këtë sezon Genoa në 4 javët e para ka regjistruar 1 fitore dhe 3 humbje.

Enrico Preziosi, presidenti aktual i Genoa:

Më Shumë

Dua Lipa ngre temperaturat, duket seksi në fustan të zi (Foto)

Dua Lipa është këngëtare dhe kantautore kosovare me famë botërore. Ajo ka arritur të thyej rekorde të mëdha duke u shpërblyer me çmime të...

Asociacioni i Komunave dhe MFPT-ja përplasen për tatimin në pronë

Çmimi për tatim në pronë është rritur 100 për qind. Ministri i Financave thotë se nuk e ka marrë këtë vendim, ndërsa nga Asociacioni...

Lajmet e Fundit