10.8 C
Prizren
E premte, 31 Mars, 2023

Shkelet një fëmijë në Prizren

Një fëmijë është shkelur me veturë në Prizren.

Aksidenti ka ndodhur për shkak pakujdesisë së vozitësit.

Viktima ka pësuar lëndime trupore.

“I dyshuari mashkull K-Shqiptar përderisa ishte duke lëvizur prapa me veturën e tij, ka goditur këmbësorin viktimën mashkull K-Shqiptar (fëmijë)”, njofton Policia e Kosovës.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Osmani në Krushë: S’mund të ketë paqe e stabilitet në rajon pa zbardhjen e fatit të të zhdukurve me dhunë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, sot ka bërë homazhe në Kompleksin Memorial të dëshmorëve dhe të martirëve në Krushë të Madhe me rastin e...

Policia jep detaje për vdekjen e një burri në Prizren

Policia e Kosovës (PK) njofton se një burrë është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e tij në Prizren. Në raportin 24 orësh të Policisë,...

Lajmet e Fundit