3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Shkuan për të intervenuar në rast të dhunës në familje, sulmohen tre policë në Prizren

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se derisa tre policë kishin shkuar për të intervenuar në një rast të dhunës në familje, janë sulmuar.

Rasti ka ndodhur mbrëmë rreth orës 22:00 në Prizren.

Zyrtarët policorë raportohet se kanë marrë ndihmë mjekësore.

Rasti po trajtohet si vrasje në tentativë.

Më Shumë

Vdes 89 vjeçari, ishte sulmuar nga hajnat në shtëpinë e tij

Një 89 vjeçar nuk ka mundur t’u mbijetojë plagëve të marra nga grabitësit të cilët po kërkonin para në shtëpinë e tij dhe pasi...

Katër raste të parave të falsifikuara brenda 24 orëve

Katër raste të falsifikimit të parave janë raportuar në Policinë e Kosovës gjatë 24 orëve të fundit.Në Fushë Kosovë një punëtor i bankës ka...

Lajmet e Fundit