17.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Shkuarja e nënkryetarit në Durrës me veturë zyrtare përplasë LDK-në e PDK-në në Dragash

Shkuarja e nënkryetarit Selim Kryeziu në Durrës me veturë zyrtare, ka shfaqur përplasje në mes LDK-së e PDK-së në Dragash.

Vetura e komunës së Dragashit me tabela 04Z-23-05 u postua në Facebook nga PDK-Dega Dragash, duke shkruajtur “Verë 2022, pushimet filluan”, kaq mjaftoi për të reaguar nga Lidhja Demokratike e Kosovës duke thënë se ky postim nuk paraqet gjë tjetër veçse një tentimi tjetër dëshpërues.

Më posht gjeni postimet

 

Kurti kërkon mbështetjen e Zvicrës për anëtarësimin e Kosovës në KE

Kryeministri Albin Kurti, ka kërkuar mbështetjen e Zvicrës për anëtarësimin e Kosovës në Këshillin e Evropës (KE). Në një intervistë për “NZZ”, Kurti ka thënë...

Bashkëshorti i së ndjerës Leonora Shala kërkon drejtësi, i shkruan kryeprokurorit Kelmendi dhe ministres Haxhiu

Faton Shala, bashkëshorti i të ndjerës Leonora Shala nga Malisheva, e cila ka vdekur gjate marrjes së shërbimeve stomatologjike në Malishevë, është shprehur i...

Lajmet e Fundit