30.8 C
Prizren
E enjte, 21 Shtator, 2023

Si e ëma dhe e bija! (Foto)

Modelja e famshme me “kthesa të frikshme”, Ashley Graham dhe nëna e saj, kanë fluturuar në Marok për një “shooting” me kostum banje.

Fillimisht, e vështirë për t’u kapur nga objektivi, Linda më pas “u zgjidh”, duke ndjekur dhe këshillat e vajzës.

Mes një fotoje dhe një tjetre, nuk munguan të qeshurat mes tyre…

Kryeziu: Asociacioni aktual është OJQ, ky i riu ka elemente ekzekutive

Analisti politik, Kadri Kryeziu, ka thënë që Asociacioni i vitit 2013 ka qenë në formë të organizatës joqeveritare, ndërkaq i riu do të jetë...

`Festari` i Therandës përkujton shkrimtarin Ragip Sylaj

Të martën në Therandë (ish-Suharekë), në kuadër të manifestimit kulturor “Festari” do të mbahet një orë akademike e letrare kushtuar veprës së shkrimtarit dhe...

Lajmet e Fundit