24.8 C
Prizren
E enjte, 18 Gusht, 2022

Sot, intervistohen kandidatët  për drejtorë  të tri shkollave në Prizren

Kandidatët për drejtorë të  tri  shkollave  në Prizren, intervistohen sot  nga Komisioni Përzgjedhës.

Intervistimi fillon në orën 10:00, me kandidatët  për drejtor  të gjimnazit “Gjon Buzuku”.

Në garë për drejtor  të kësaj shkolle janë: Nazim Gashi,  Shaip Buduri dhe Shqipe Kastrati.

Ndërkohë, kandidatët për drejtor ë shkollës  IP “Zambaku”, intervistohen në orën 13:00.

Në garë për drejtor  të kësaj shkolle janë: Arlinda Lamaj, Farije Bytyqi dhe Vlora Karavidaj

Në të njëjtën kohë  intervistohen edhe  kandidatët për drejtor të shkollës “Heronjët e Lumës”.

Në garë për drejtor  të kësaj shkolle janë: Bujar Pulaj,Emir Saramati, Nexhat Gashi dhe

Vloran Cenaj./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Parashikimi i motit, maksimalja deri 35 gradë

Sot vendi ynë do të ndikohet nga masat e qëndrueshme të ajrit, të cilat do të kushtëzojnë mot të qëndrueshëm dhe stabil. Sa i përket...

Tottenham nuk dorëzohet, përgatit një ofertë të re për Zaniolon

Antonio Conte kërkon me çdo kusht të ketë nën urdhërat e tij këtë sezon te Tottenham edhe yllin e Romës, Nicolo Zaniolo. Sipas Calcio MercatoWeb,...

Lajmet e Fundit