19.8 C
Prizren
E premte, 12 Prill, 2024

Sot, intervistohen kandidatët  për drejtorë  të tri shkollave në Prizren

Kandidatët për drejtorë të  tri  shkollave  në Prizren, intervistohen sot  nga Komisioni Përzgjedhës.

Intervistimi fillon në orën 10:00, me kandidatët  për drejtor  të gjimnazit “Gjon Buzuku”.

Në garë për drejtor  të kësaj shkolle janë: Nazim Gashi,  Shaip Buduri dhe Shqipe Kastrati.

Ndërkohë, kandidatët për drejtor ë shkollës  IP “Zambaku”, intervistohen në orën 13:00.

Në garë për drejtor  të kësaj shkolle janë: Arlinda Lamaj, Farije Bytyqi dhe Vlora Karavidaj

Në të njëjtën kohë  intervistohen edhe  kandidatët për drejtor të shkollës “Heronjët e Lumës”.

Në garë për drejtor  të kësaj shkolle janë: Bujar Pulaj,Emir Saramati, Nexhat Gashi dhe

Vloran Cenaj./PrizrenPress.com/

Më Shumë

“Mat Moto” sjell motoçikleta elektrike

“Mat Moto” nga Mitrovica sjell motoçikleta elektrike! Koha e mbajtjes së baterisë: Nga 27 deri në 50 km. Për 3 veta. Kapaciteti i ngarkesës:...

Lumbardhi merr rrugën për të Kaderi në Prizren me motor

Çifti i njohur Lumbardhi dhe Kaderi po e shijojnë romancën e tyre që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’. Një video që ka ngjall...

Lajmet e Fundit