13.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Sulmohen dy policë në Prizren

Në shenjë pakënaqësie lidhur me shqiptimin e një gjobe në trafik, një person ka sulmuar verbalisht dy zyrtarë policorë, dje në rrugën “Wesli Clark” në Prizren, shkruan PrizrenPress.

Sipas raportit 24-orësh të Policisë së Kosovës, nuk raportohet për lëndime, ndërsa i dyshuari është shoqëruar në stacionin policor.

“Rr. Wesli Clark, Prizren 25.09.2021 – 10:54. Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar, në shenjë pakënaqësie lidhur me shqiptimin e një gjobe në trafik, ka sulmuar verbalisht dy zyrtar policor. Nuk raportohet për lëndime. I dyshuari është shoqëruar në stacionin policor dhe me vendim të prokurorit, rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Beatrix Ramosaj shfaqet atraktive dhe e veshur me shumë stil në paraqitjen e fundit

Këngëtarja shqiptare, Beatrix Ramosaj ka qenë ndër emrat më të komentuar në media rozë muajve të fundit. Pjesëmarrja e saj në Big Brother VIP e...

SBAShK-u: Pro pezullimit të grevës votuan 54.88%, kundër pezullimit 45.12%

SBAShK-u përmes një postimi në Facebok ka treguar se pro pezullimit të përkohshëm të grevës ( më së largu deri në janar 2023) janë...

Lajmet e Fundit