15.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Sulmohet fizikisht  një person në Suharekë

Një person është sulmuar fizikisht  nga dy të tjerë në Suharekë.

“Viktima ka pranuar tretman mjekësor, ndërsa të dyshuarit janë shoqëruar në stacionin policor, dhe të njëjtit pas intervistimit me vendim të prokurorit, janë liruar në procedurë të rregullt”, njofton Policia e Kosovës.


 

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

 

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Urimi i Selmanajt për festën e Fitër Bajramit

Kryetari i LDK-së në Prizren, Driton Selmanaj ka vizituar Bashkësin Islame. Ai ka uruar të gjithë besimtarët Islam për festën Fitër Bajramit. "Dashuria për atdheun dhe...

Enea Koliqi, ‘Ylli i javës’ në Superligë

Federata e Futbollit e Kosovës dhe sponsori i Superligës, Albi Mall vazhdojnë ndarjen e çmimit “Ylli i javës”. Ky çmim për javën e 29-të...

Lajmet e Fundit