2.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Sulmohet një person në Prizren, lëndohet rëndë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se lëndime të rënda trupore ka pësuar viktima mashkull kosovar pasi i njëjti është sulmuar fizikisht nga person/a të dyshuar të panjohur deri tani.

Rasti ka ndodhur të hënën në Prizren, rreth orës 21:45.

Si pasojë e sulmit viktima ka pësuar lëndime në kokë dhe i njëjti është dërguar në tretman mjekësorë në QKUK.

Rasti në hetime

Më Shumë

Modriqi i palodhshëm, i gatshëm për Kupën e fundit të Botës

Luka Modriq do të ketë një kampanjë të fundit në Kupën e Botës në tentim për ta dërguar Kroacinë te titulli i madh. Mesfushori 37-vjeçar...

Kryqi i Kuq: Afganët do të luftojnë për jetën e tyre këtë dimër

Kushtet në Afganistanin e kontrolluar nga talibanët do të jenë më të këqija në vitin e ardhshëm dhe më shumë afganë do të luftojnë...

Lajmet e Fundit