13.8 C
Prizren
E diel, 2 Prill, 2023

Theret me thikë një person në Prizren

Një person është therur me thikë në rrugën “Ali Hadri” në Prizren.

Sipas raportit të Policisë, dy persona janë arrestuar lidhur me rastin.

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Asamblistja Kryeziu, qeverisjes në Rahovec: Pse po nisni projekte kur s’ka fonde të mjaftueshme

Sot Kuvendi Komunal i Rahovecit ka mbajtur mbledhjen e radhës, në të cilën është zhvilluar debat mes pushtetit dhe opozitës në këtë komunë për...

Arrestohen dy persona të kërkuar në Prizren

Dy persona janë arrestuar në Prizren. Arrestimi i tyre është bërë me urdhër të gjykatës. Ata janë dërguar në vuajtje të dënimit. https://prizrenpress.com/asociation-loyola-gymnasium-shpall-konkurs-per-regjistrimin-e-nxenesve-te-rinj/ • Fsh. Piranë, Prizren 28.03.2023-12:40....

Enigmë

Babait

Lajmet e Fundit