21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Theret me thikë një person në Prizren

Një person është therur me thikë në rrugën “Ali Hadri” në Prizren.

Sipas raportit të Policisë, dy persona janë arrestuar lidhur me rastin.

Viktima është dërguar në Spitalin e Prizrenit dhe sipas mjekut, është jashtë rrezikut për jetë.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Ballkani eliminohet nga Liga e Kampionëve

Ballkani është eleminuar në turin e parë kualifikues të Champions League, pasi u mund nga Santa Colomën. Të besuarit e Ilir Dajës pasi fituan...

12 vjet nga vdekja e poetit Ali Podrimja

Poeti Ali Podrimja, më 21 korrik 2012, u gjet pa shenja jete në qytetit Lodve të Francës, ku kishte udhëtuar për të marrë pjesë...

Lajmet e Fundit