11.8 C
Prizren
E premte, 1 Dhjetor, 2023

Totaj i Prizrenit me nismë të veçantë për homologët komunalë (VIDEO)

Në këto organizime, krerët lokalë do të flasin rreth problemeve të përbashkëta dhe zgjidhjeve që mund të ju bëhen, teksa mundësi për të dhënë ide e kritika do ketë edhe shoqëria civile e qytetarët, njofton Klan Kosova.

Takimet do të organizohen jashtë orarit të punës, dy herë në muaj.

Kjo formë po përkrahet nga OJQ-të, që po thonë se është mundësi e mirë sidomos për të rinjtë që kanë projekte të cilat mund t’i prezantojnë tek politikanët.

Më Shumë

Arrestohet i dyshuari i tretë për grabitjen në Suharekë

I dyshuari i tretë është arrestuar për rastin e grabitjes së një argjendarie në Suharekë ku i plagosur mbeti një polic, e një tjetër...

Andre Onana mund të pezullohet nga FIFA nëse refuzon Kupën e Kombeve në Afrikë

Andre Onana mund të ndalohet të luajë për Manchester United nëse vendos të refuzojë një thirrje për të luajtur në Kupën e Kombeve të...

Lajmet e Fundit