24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Tre shenjat e Horoskopit që do të kenë vështirësi financiare në ditët në vijim

Tetorit po i vjen fundi dhe sipas yjeve ditët e fundit të tij do të jenë mjaft të vështira për disa shenja të horoskopit që do të kenë vështirësi në çështjet financiare.

Lexoni më poshtë cilat janë këto shenja. Nëse jeni një prej tyre shikoni lëvizjet tuaja tani e tutje dhe ulni shpenzimet e panevojshme.

Demi
Shmangni transaksionet financiare në ditët në vijim. Në periudhën e ardhshme mund të lindin shpenzime të jashtëzakonshme që do t’ju shkaktojnë stres!

Gaforrja
Në ditët në vijim do të hasni pengesa financiare dhe kjo do ju sjellë probleme në pjesën tjetër të planeve. Me qetësi do të arrini të gjeni zgjidhje.

Peshorja
Diçka ndryshon në periudhën e ardhshme. Studioni me kujdes çështjet e punës dhe shmangni shpenzimet e panevojshme!

Më Shumë

Mbi një mijë gjoba trafiku të shqiptuara në Kosovë në 24 orët e fundit

Policia e Kosovës në 24 orët e fundit ka shqiptuar 1 mijë e 609 gjoba trafiku. Ndërkaq në raportin 24 orësh të policisë, figuron se...

Trepça – Ylli, nesër finalja vendimtare

Pas një rrugëtimi të gjatë, ky edicion do të përfundojë të enjten mbrëma në Mitrovicë. Trepça dhe Golden Eagle Ylli do të ndeshen në sfidën...

Lajmet e Fundit