16.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Tre të arrestuar në Prizren për armëmbajtje pa leje

Policia e Kosovës ka arrestuar tre persona për armëmbajtje pa leje, raporton “PrizrenPress”.

Sipas raportit të Policisë, të dyshuarit janë arrestuar në Prizren gjatë ditës së djeshme.

Nga njëri prej të dyshuarve është konfiskuar një pistoletë.

Me vendim të prokurorit të njëjtit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Prizren: Vetura hyn në anën e kundërt të rrethrrotullimit dhe godet një tjetër

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 11:00 te rrethrrotullimi për në Spitalin e Prizrenit. Atje një veturë ka hyrë në anën e...

Rrihen dy kunata në Prizren

Mbrëmë në Prizren është raportuar një rast i dhunës në familje pasi viktima femër ka raportuar se është rrahur nga kunata. Kështu bëhet e ditur...

Lajmet e Fundit