25.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Ndërron jetë këngëtari dhe kitaristi i famshëm amerikan

Ka ndërruar jetë këngëtari dhe kitaristi i famshëm amerikan, Justin Townes Earle. Lajmi është kumtuar nga familja e këngëtarit.

Familja nuk ka dhënë asnjë detaj se nga çfarë sëmundje ka vuajtur 38 vjeçari. Earle u bë i famshëm në 2007 me EP “Yuma”.

Ai ishte gjithashtu i nominuar për Artist i Vitit në 2012. Kënga e tij “Harlem River Blues” është një nga hitet më të mëdha të tij.

Më Shumë

Në gjendje të dehur i sulmon dy gra në Prizren, arrestohet i dyshuari

Të shtunën gjatë mesnatës një burrë i dehur i ka sulmuar fizikisht dy gra në Prizren. Sipas raportit të policisë, viktimat kanë pranuar trajtim mjekësor. Ndërsa...

Vetaksidentohet në Petrovë të Prizrenit, vetura përplaset për murin e një shtëpie

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren, saktësisht në lagjen Petrovë, raporton PrizrenPress Sipas raportin 24 orësh të policisë, një person me veturë është...

Lajmet e Fundit