20.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Vdekje e dyshimtë në Prizren

Një vdekje e dyshimtë ka ndodhur dje në mëngjes në Prizren. Një person atje derisa ka qenë duke drejtuar kamionin është ndaluar dhe ka kërkuar ndihmë mjekësore. I njëjti ka vdekur në emergjencën e Prizrenit, raporton Express.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i është liruar familjarëve.

“Prizren, 30.07.2020-10:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar derisa ka qenë duke drejtuar kamionin është ndaluar dhe ka kërkuar ndihmë mjekësore. Njësit përkatëse dhe ekipi mjekësor kanë dalë në vendin e ngjarjes. Derisa viktima ka arritur në emergjencën e Prizrenit ka ndërruar jetë, vdekjen e tij e ka konstatuar ekipi mjekësor Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i është liruar familjarëve”, njofton Policia.

Më Shumë

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia – zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe bashkëshorti i saj, Taika Waititi, konfirmuan se ishin martuar zyrtarisht në janar. Dhe të sapomartuarit ngritën temperaturat së fundmi teksa pozuan së...

24 vjet nga rënia e dëshmorit Zenun Çoçaj

Sot, bëhen 24 vjet nga rënia e dëshmorit Zenun Çoçaj. Çoçaj ka rënë dëshmor në Gjonaj të Hasit. Bashkëluftëtarët e kanë çmuar lartë figurën e tij. Zenun...

Lajmet e Fundit