19.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Një person me COVID-19 hynë në një bankë në Suharekë

Një i infektuar me virusin COVID-19 ka thyer rregullin e vetizolimit duke hyrë në zyrat e një banke në Suharekë pasditen e së enjtës, raporton PrizrenPress.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, ndaj të dyshuarit është inicuar rast.

“Rr. Brigada 123, Suharekë 30.07.2020-13:30. Është iniciuar rast ndaj të dyshuarit mashkull kosovar pasi që i njëjti derisa ishte me Covid 19, ka hyrë në zyrat e një bank”, thuhet në raport./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Filloi deratizimi në Prizren

Në kuadër të realizimit të projektit “Dezisektimi, dezinfektimi dhe deratizimi i qytetit të Prizrenit”, të Drejtorisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, sot filloi...

Zojz, hajnat vjedhin mbi 20 krerë dele e qengja dhe 30 pula

Blegtorit Demush Bytyçit nga fshati Zojz i janë vjedhur 20 krerë dele dhe qengja dhe 30 pula. Vjedhja ka ndodhur sot, në orët e hershme...

Mona Liza

Lajmet e Fundit