33.8 C
Prizren
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

Vdes avokuesi i të drejtave të njeriut, Agim Vatovci

Ka ndërruar jetë Agim Vatovci, ish-kryetari i Shoqatës së Personave me Aftësi të Kufizuara në Kosovë.

Lajmin e ka konfirmuar djali i tij, Burimi.

“Ju njoftoj se babai im ka ndërruar jetë”, ka shkruar ai në një postim.

Vatovci ishte një avokat i madh i të drejtave të njeriut dhe u shqua për aktivizmin e tij.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Lajmet e Fundit