27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Katër fshatra pa ujë në Prizren

Kompania e Ujësjellësit “Hidroregjioni Jugor” sh.a. – Prizren njofton se për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike nga ana e KEDS-it, në Stacionin e Pompave në Vermicë, sot duke filluar nga ora 13:15 deri në ora 16:00, do të paraqitet problem me furnizimin e ujit të pijshëm në këto zona: fshati Vermicë, fshati Zhur, fshati Dobrusht dhe fshati Shkozë.

Në njoftimin e kompanisë thuhet se me rikthimin e furnizimit të rregullt me energji elektrike, do të rikthehet edhe furnizimi i rregullt me ujë të pijshëm.

Marketing

Kompania “G&M Stone”, lidere në përpunimin dhe prodhimin e gurëve në Kosovë

“Bashkimi Reisen” organizon udhëtime turistike çdo natë: Prizren – Ulqin dhe Ulqin – Prizren

Lëshohet me qira lokali për biznesin tuaj në Prizren

“Edi Alumin” në Prizren shpall konkurs për mjeshtër të dyerve dhe dritareve të plastikës

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

 

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit