10.8 C
Prizren
E premte, 30 Shtator, 2022

Vetëvendosje! në Prizren, thërret qytetarët t’i tregojnë problemet e tyre

vvKandidati i Lëvizjes Vetëvendosje! për kryetar të Prizrenit, Arbër Rexhaj, bashkë me kandidatët për Asamblenë Komunale, sot do të jenë në sheshin kryesor të qytetit, “Shatërvan” për të pyetur një nga një qytetarët mbi kërkesat dhe problemet ende të pazgjidhura. Aktiviteti fillon prej orës 10:00 deri 20:00.

“ I ftojmë të gjithë qytetarët të vijnë dhe të shënojnë kërkesat e tyre, sepse në fund të ditës këto kërkesa do të analizohen nga grupet tona të punës në secilën qendër dhe rezultatet do të prezantohen në konferencë për publikun një ditë më pas”, thuhet në njoftimin e VV-së në Prizren. / PrizrenPress.com /

Më Shumë

Nusja që mori 58 mijë euro për martesë tregon se çfarë i punojnë axhallarët

U bë virale martesa e vajzës së dëshmorit Besim Tiku, Ilirjana, pasi në ditën më të lumtur të jetës së saj, mori dhuratë nga...

Duda Balje zhgënjehet me Kurtin, Lumir Abdixhiku ia hapë dyert e bashkëpunimit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur sot në zyrat e LDK-së deputeten e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje. Sipas njoftimit të...

Bota sot

Lajmet e Fundit