16.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Vetëvrasje në Malishevë

Një person është është dërguar pa shenja jete në QKMF-në në Malishevë.

I njejti sipas familjareve, ishte gjetur i varur me litar ne shkallet e katit te dytë te shtepisë se tij.

Me urdhër të prokurorit trupi i pajetë i tij është dërguar në IML për obduksion.

“Nga QKMF-Malishevë, Stacioni policor ne Malisheve është informuar se nga familjaret e tij, ishte sjellur viktima e pa shenja jete. I njejti sipas familjareve, ishte gjetur i varur me litar ne shkallet e katit te dytë te shtepisë se tij. Patrullat policore, dhe njesia e hetimeve rajonale- Gjakove jane dal ne vendin e ngjarjes dhe jane duke u marre me rastin. Ështe informuar prokurori kujdestar dhe me urdhër te tij, trupi i pa jetë, dergohet ne mjeksin ligjore per obduksion”, tha policia./Gazeta Express/

Firma “Lona Al- Plast” në Prizren shpall konkurs për vende të lira të punës

Më Shumë

Ushtria e Ukrainës: Më shumë se 200,000 trupa ruse të vrarë që nga fillimi i pushtimit rus

Rreth 208,000 ushtarë rusë janë vrarë që nga fillimi i pushtimit të Ukrainës nga Rusia, ka pohuar një zëdhënës i Grupimit Lindor të Forcave...

Sot përfundon Superliga e Kosovës në futboll

Do të zhvillohen sot ndeshjet e xhiros së 36 dhe të fundit në Superligën e Kosovës në futboll për edicionin garues 2022-23. Kmapioni, nënkampioni dhe...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit