-0.2 C
Prizren
E shtunë, 28 Janar, 2023

VIDEO/ Si festoi mbrëmë Prizreni?

Shaqir Totaj nga Partia Demokratike e Kosovës do të udhëheq komunën e Prizrenit në katër vjetët e ardhshme.

Kjo shënon edhe rikthimin e PDK-së në këtë komunë, njofton Klankosova.tv.

E si rezultat i kësaj u festua gjatë mbrëmë në Prizren ku për vizitë ishte edhe kryetari i PDK-së, Memli Krasniqi.

Më poshtë mund të gjeni raportimin.

Më Shumë

Arrestohen dhe paraburgosen dy persona në Gjonaj të Hasit

Dy persona janë arrestuar në fshatin Gjonaj të Hasit. Ata janë dërguar në mbajtje. Raporti i policisë Fsh.Gjonaj, Prizren 22.01.2023 – 15:50. Janë arrestuar dy të dyshuar...

Ngacmohet seksualisht një 28 vjeçare në Prizren

Një 28 vjeçare është ngacmuar seksualisht në Prizren. Ajo ka kërkuar ndihmë nga policia. Prokuroria ka filluat hetimet.    

Lepuri me doreza

Lajmet e Fundit