25.8 C
Prizren
E hënë, 15 Gusht, 2022

Vidhet kamioni i konfiskuar në Suharekë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur të enjten rreth orës 13:30 në Suharekë, raporton PrizrenPress.

Nga raporti 24 orësh i Policisë së Kosovës bëhet e ditur se ankuesja femër kosovare ka raportuar se është vjedhur kamioni me targa vendore, i cili ishte i konfiskuar dhe vendosur shiriti konfiskues.

Sipas saj, kamioni ishte pronë e debitorit.

Policia njofton se rasti është duke u hetuar./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Plagoset nga një plumb qorr një grua në Prizren

Një grua është goditur nga një plumb qorr, derisa ishte afër një parkingu te tregu ‘Fatoni’ në Prizren, shkruan Gazeta Sinjali. Ngjarja ka ndodhur para...

Zelensky ndezë rimeçin mes Usyk dhe Joshuas me mesazhin e tij të fuqishëm

Në ato orë të vetmuara pas dyerve të mbyllura, Oleksandr Usyk është përgatitur për rimeçin me Anthony Joshuan. Që kur u largua nga shtëpia në...

Lajmet e Fundit