9.8 C
Prizren
E martë, 5 Mars, 2024

Voziti i dehur dhe kanosi policët, arrestohet një person në Rahovec

Është arrestuar një ngasës i automjetit të premten në Rahovec, për kanosje ndaj policëve.

I dyshuari ishte duke vozitur veturën i dehur, në momentin kur është ndaluar nga patrulla policore, dyshohet se pastaj ai ka kanosur dhe fyer zyrtarët policorë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari u dërgua në mbajtje, bën të ditur policia.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Më Shumë

Familja e Isni Kilajt e mbështet Limajn: Idenë e projektit të përbashkët e kemi nisur me Isniun

"Falënderim e mirënjohje të thellë për mbështetjen që na dha sot familja e bashkëluftëtarit tim, z. Isni Kilaj”, kështu ka thënë sot lideri i...

48 aksidente brenda 24 orëve, mbi 1 mijë e 600 gjoba të shqiptuara

48 aksidente janë raportuar brenda 24 orëve në Kosovë. 19 nga to janë me të lënduar, 29 me dëme materiale, raporton Klankosova.tv. Gjatë kësaj periudhe janë...

Dashuri e herezi

E përsosur je

Lajmet e Fundit