2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Vrasja e policit në veri, Balje: Ju jeni heronjtë tanë

Deputetja Duda Balje ka reaguar pas vrasjes së zyrtarit policor në Veri.

Ajo u ka shprehur ngushëllime familjes së policit të vrarë, teksa të plagosurit i ka uruar shërim të shpejtë.

“Ngushëllime familjes së policit të vrar?! I lutem Zotit t’ju japë forcë dhe durim. Policit të plagosur u uroj shërim të shpejtë. Ju jeni heronjtë tanë??????”, ka shkruar ajo në një postim në “Facebook”.

Më Shumë

Gaza “vendi më i rrezikshëm në botë për të qenë fëmijë”, thotë UNICEF

Catherine Russell, drejtore ekzekutive e Fondit të Kombeve të Bashkuara për Fëmijët, ka paralajmëruar se Gaza është përsëri “vendi më i rrezikshëm në botë...

Edona Kryeziu ngre dy shqetësime për qytetarët e Rahovecit, laboratorin biokimik dhe mirëmbajtjen e rrugëve

Asamblistja e LDK-së në Komunën e Rahovecit, Edona Kryeziu, në seancën e së mërkurës të Kuvendit Komunal, ka ngritur si shqetësim dy çështje që...

Lajmet e Fundit