5.8 C
Prizren
E premte, 7 Tetor, 2022

Zhduket një vajzë e mitur në Prizren

Një vajzë e mitur është zhdukur në Prizren.

Rasti është lajmëruar në polici nga nëna e saj.

“Ankuesja femër kosovare ka informuar se vajza e saj e mitur, kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Një i ri në Prizren tenton t’i japë fund jetës pas një zënke në familje

Një rast i rëndë ka ndodhur të martën në një shtëpi në rrugën “Hoxhë Tahsini” të Prizrenit, ku një i ri ka tentuar t’i...

Kushaj nga SBAShK-u: Ende s’kemi rezultat nëse do të pezullohet greva, Qeveria të procesojë pagat për mësimdhënësit

Anëtari i Këshillit Grevist të SBAShK-ut, Reshit Kushaj, ka thënë se ende s’i kanë marrë rezultatet nga kryetarët e këshillave grevistë komunal për pezullimin...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit