13.8 C
Prizren
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

Zhduket një vajzë në Prizren

Një grua ka raportuar në polici se vajza e saj është zhdukur.

Ajo ka thënë se vajza ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Rasti ka ndodhur në Prizren të shtunën rreth orës 19:00.

PERSON I ZHDUKUR

Prizren, 24.07.2021-19:00. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se vajza e saj femër kosovare ka dal nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti nën hetime.

Më Shumë

Nesër fillon procesi mësimor, MASHTI kërkon bashkëpunim për kompensimin e orëve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit (MAShTI) ka njoftuar të gjithë nxënësit, mësimdhënësit dhe prindërit se nesër, (e hënë, 3 tetor 2022), fillon...

Duda Balje ‘rroket’ me kryeministrin Kurti në një takim për ditën e boshnjakëve: Nuk keni informata

Deputetja e komunitetit boshnjak, Duda Balje, edhe sot ka shprehur pakënaqësi në mënyrë indirekte në raportet e saj me Kurtin. Në një takim me kryeministrin...

Lajmet e Fundit