16.8 C
Prizren
E shtunë, 10 Qershor, 2023

ZYRTARE: Barcelona prezanton trajnerin e ri

Ronald Koeman do të jetë trajneri i ri i Barcelonës që do të zëvendësoj Setienin i cili u shkarkua pas rezultateve të dobëta.

Trajneri holandez dhe klubi spanjoll kanë nënshkruar kontratë që do t’i mbaj së bashku deri në verën e vitit 2022.

Ronald Koeman is the new FC Barcelona coach

Prezantimi i trajnerit do të bëhet sot në orën 18:00 dhe do të transmetohet në kanalet e klubit.

Koeman ka një përvojë të madhe si trajner dhe si lojtar, ku ka mbrojtur edhe ngjyrat e Barcelonës.

Më Shumë

Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Ana Kabashi arrin të jetë pjesë e faqeve rozë sa herë që shpërnda imazhe tërheqëse në rrjetet sociale. Krahas karrierës muzikore, këngëtarja është e njohur...

Letra e Lasgush Poradecit për Kristo Konon: Kam qenë i sëmurë, mbeta në shtëpi

Një letër e mrekullueshme që Lasgush Poradeci i dërgon kompozitorit Kristo Kono në vitin 1948, pasi ky i fundit kishte kompozuar për poezitë e...

Lajmet e Fundit