14.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Zyrtare: Do të ketë tifozë në finalen e ‘Carabao Cup’

Tashmë është vendosur edhe zyrtarisht se në finalen e ‘Carabao Cup’ do të ketë tifozë.

Në finale do të ketë rreth 8 mijë tifozë duke përfshirë të Tottenhamit dhe Man Cityt.

Kjo finale do të zhvillohet me 25 prill në stadiumin Wembley, ku 8 mijë tifozë do të jenë të pranishëm për të bërë atmosferën në këtë përballje.

news image

Më Shumë

Ish-lojtari i Manchester City-t: Rregullat seksuale të Guardiola-s e kanë ndihmuar Messi-n që mos të dëmtohej

“Pep Guardiola prezantoi rregullat e seksit për lojtarët e tij në mënyrë që të parandalojë lëndimet e muskujve”, ka thënë ish-futbollisti i Manchester City-t,...

Moti sot: Me diell dhe vranësira që do të fillojnë nga gjysma e ditës

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se gjatë në pjesën e parë të ditës së sotme do të ketë mot kryesisht me...

Lajmet e Fundit