Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Berisha, ka nisur pushimet këto ditë në Shqipëri.

Si destinacion të pushimeve të saj, artistja ka zgjedhur resortin luksoz ‘Grande Blue Fafa’ në Golem të Shqipërisë.

Ajo ka ndarë së fundmi disa fotografi në rrjetet sociale, përmes të cilave prezanton vendin e mahnitshëm dhe ideal për pushime.

Adelina Berisha (Foto: Instagram)

Në bazë të imazheve që ka hedhur në Instagram, në prapskenë shfaqen disa pamje të mrekullueshme të hotelit i cili ka rrëmbyer vëmendje të madhe edhe me shërbimin e tij.

Përveç Adelinës, ‘Grande Blue Fafa’ është frekuentuar dhe tanimë është bërë destinacion i preferuar i shumë artistëve të tjerë shqiptarë.

Përkundër kësaj, Berisha ka nisur punën për këngë të reja dhe ditëve në vijim pritet të sjellë projektin e radhës. /Telegrafi/