37.8 C
Prizren
E premte, 19 Gusht, 2022

28 pjesëtarë të FSK-së janë të dërguar në izolim

Ministri i Mbrojtjes, Anton Quni, ka njoftuar se duke iu referuar shifrave të 24-orëve të fundit, brenda FSK-së janë 10 pjesëtarë të infektuar. Ndërsa, siç tregon ai, 28 të tjerë janë të dërguar në izolim.

Quni ka thënë se, FSK-ja ka qenë në gjendje gatishmërie gjatë gjithë kësaj kohe.

“Një numër i pjesëtarëve të FSK-së do të jenë në gatishmëri për të asistuar në mjekësi” ka njoftuar ai në “Mëngjesi me Arben Ahmeti” në Kanal10.

Më Shumë

Takimi i tretë mes Kurtit dhe Vuçiqit në Bruksel

Takimi i 18 gushtit shënon herën e tretë që kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti serb, Aleksandar Vuçiq negociojnë në Bruksel, në kuadër...

Darwin Nunez “alla Zidane”, e godet kundërshtarin me kokë dhe përjashtohet nga loja

Darwin Nunez ka qenë protagonist tek Liverpooli mbrëmë. Jo për ndonjë paraqitje solide, por në aspektin negativ, shkruan “Gazeta Express”. Sulmuesi i ri i “Reds” ua...

Lajmet e Fundit