-3.2 C
Prizren
E diel, 5 Shkurt, 2023

Video pornografike me modele franceze, si e ngushëlluan veten tifozët anglezë pas eliminimit nga Botërori

Për Anglinë dhe të gjithë tifozët anglezë, humbja ndaj Francës në çerekfinalen e Katarit 2022 ishte një tjetër goditje e pësuar në një turne të madh ndërkombëtar. Kombëtarja e “Tre Luanëve” ishte kuotuar si një nga favoritët për të fituar por sërish humbi në momentin më të rëndësishme.

Edhe një herë trofeu nuk u kthye në shtëpi, por shumë tifozë anglezë gjetën një mënyrë për të ngushëlluar veten. Një faqe e specializuar në ëebkamerat argëtuese për të rritur ka regjistruar në fakt një rritje të bujshme të trafikut në Angli në minutat pas eliminimit të ekipit të Sauthgejt nga Kupa e Botës.

Të zhgënjyer dhe të tronditur nga një tjetër eliminim i parakohshëm i kombëtares së tyre në një kompeticion të madh, tifozët anglezë nuk kanë gjetur një mënyrë më të mirë për të ngushëlluar veten sesa me ndihmën e pornografisë.

 

Kjo është ajo që del nga të dhënat e mbledhura nga “CamSoda” , një faqe interneti argëtuese për të rritur , menjëherë pas humbjes 2-1 të ekipit kombëtar të “Tre Luanëve” ndaj Francës. Një bum i vërtetë aksesesh, me një shifër shumë të veçantë që për shumëkush ka tingëlluar si një lloj “hakmarrjeje” ndaj Francës…

“CamSoda” shpjegoi se kishte regjistruar një kulm të vërtetë trafiku, madje me +49% në minuta dhe orët pas eliminimit të Anglisë.

Por shifra e veçantë e raportuar nga faqja e internetit për argëtimin e të rriturve është ajo që lidhet me kategoritë më të klikuara nga fansat e dëshpëruar: +57% për modelet franceze .

 

 

Një mënyrë krejtësisht e çuditshme për t’u “hakmarrë” ndaj kombëtares që sapo e kishte eliminuar nga Kupa e Botës në Katar…

Më Shumë

97 vjet nga lindja e kompozitorit dhe muzikantit Tish Daija

Më 30 janar 1926 ka lindur kompozitori dhe muzikanti shqiptar Tish Daija. Lindi në Shkodër nga një familje artizanësh. Ende pa hyrë në shkollë bëhet...

Nga profesori universitar deri tek mësuesi, këto janë pagat e sektorit të arsimit në Ligjin e Pagave

Qeveria e Kosovës, në mbledhjen e të mërkurës ka vendosur që vlera monetare e koeficientit të pagave të jetë 105 euro për vitin 2023,...

Lajmet e Fundit