4.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Arrestohet edhe një person për vrasjen në Prizren

Gjashtë persona janë ndaluar për 48 orë për rastin e vrasjes në Prizren ku ka mbetur i vdekur një 31-vjeçar dhe është plagosur një 27-vjeçar nga Kukësi.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Prizrenit, Shaqir Bytyqi.

 

 

“Gjashtë persona janë ndaluar për 48 orë”, ka thënë Bytyqi.

Numri i personave të ndaluar në stacionin e Policisë në Prizren, fillimisht kishte qenë pesë, por tani më gjashtë persona janë ndaluar për 48 orë.

Më Shumë

Ministria e Ekonomisë: 76.8 milionë euro subvencionuam tarifat e energjisë nga shkurti

Mbi 76.8 milionë euro është subvencionimi i tarifave të energjisë elektrike nga Qeveria e Kosovës për qytetarët nga shkurti deri në dhjetor të vitit...

Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Duke e shfrytëzuar afatin kalimtar të janarit Malisheva ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë. Për afrimet ka njoftuar vetë klubi nga qyteti me...

Lajmet e Fundit