6.8 C
Prizren
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Malisheva, Gjilani dhe Behari kalojnë e çerekfinalen e Kupës së Kosovës

Malisheva, Gjilani dhe Behari janë tri ekipet tjera që e kanë siguruar kualifikimin në çerekfinalen e Kupës së Kosovës në futboll.

 

Malisheva ka mposhtur Fushë Kosovën me rezultat të pastër 2:0, ndërsa Gjilani ka fituar bindshëm ndaj Vjosës me rezultat 4:0

Ndërkohë, me rezultat të thellë prej 3-0, Behari e ka mundur Prizrenin.

Ndërkaq, ndeshja në mes të Prishtinës dhe Dukagjinit, e paraparë të zhvillohet të dielën është shtyrë për ditën e nesërme (e hënë).

Më Shumë

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës në Kuk të Dragashit i vazhdohet paraburgimi

Gjykata e Prizrenit ia ka vazhduar edhe për dy muaj paraburgimin N. A., e dyshuar për vrasjen e kunatës në fshatin Kuk të Dragashit. 67...

Horoskopi ditor- çfarë thonë yjet për ju sot

Dashi Ndiheni të relaksuar dhe të kënaqur. Vizita e një vendi të veçantë me një pamje përrallore po ju bën mirë. Fotografia, shkrimi ose piktura...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit