9.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Arrestohet një i dyshuar në Prizren për sulm seksual

Policia e Kosovës ka arrestuar një të dyshuar për një sulm seksual në Prizren të ndodhur javën e kaluar.

Një grua kishte kërkuar ndihmë duke thënë se është ngacmuar seksualisht nga një person i panjohur.

Policia ka bërë të ditur se pas hetimeve disa ditore është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari.

Ai është dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Mediat serbe e quajnë Xhakën “provokatori shqiptar”

Zvicra do të përballet me Bjellorusinë në kuadër të ndeshjeve kualifikuese të Kampionatit Evropian, përballje kjo që UEFA vendosi të luhej në Serbi (për...

Putin do të arrestohet nëse shkel tokën gjermane

Presidenti i Rusisë Vladimir Putin, do të arrestohet nëse shkel tokën gjermane. Kështu deklaroi ministri gjerman i Drejtësisë, Marco Bushmann. Bushmann tha për “Bild am Sonntag”...

Lajmet e Fundit