24.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Maj, 2024

Liria mposht liderin, i afrohet kreut te tabelës

Liridon Fetahaj me një gol të shënuar katër minuta para fundit ia siguroj tre pikë Lirisë në duelin me Feronikelin`74.

Liria triumfoi me rezultatin 2:1.

Të parët që shënuan ishin prizrenasit me anë të Megamenos.

Liderit i grupit A në Viva Fresh Ligën e parë barazoi me anë të Muhamet Hyseninit.

Me gjithë humbjen, Feronikeli`74 mbetet lider në grupin A me 34 pikë.

Liria e ndjek nga afër me katër pikë më pak.

Më Shumë

Komuna e Dragashit do të dërgojë një pjesë të stafit për vizitë studimore në Venecia të Italisë

Asamblistët e Kuvendit Komunal të Dragashit dhe një pjesë e stafit të Komunës do të shkojnë në një vizitë 4 ditore në qytetin e ...

Kalon marrëveshja e bashkëfinancimit për hartimin e projektit për ndërtimin e tunelit në rrugën Tetovë-Prizren

Kuvendi i Kosovës ka kaluar edhe Projektligjin për ratifikimin e Marrëveshjes së bashkëfinancimit për hartimin e Projektit për ndërtimin e tunelit në rrugën Tetovë-Prizren,...

Lajmet e Fundit