21.8 C
Prizren
E martë, 23 Korrik, 2024

Hajnat në një shtëpi në Prizren vjedhin stoli ari

Një rast i vjedhjes së rëndë ka ndodhur dje në Prizren.

Një burrë ka raportuar se disa persona kanë hyrë në shtëpinë e tij dhe i kanë vjedhur stoli ari.

“VJEDHJE E RËNDË. Prizren, 01.04.2023-18:30-21:00. Ankuesi mashkull kosovar, ka raportuar se të dyshuar të panjohur, me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij , me

Më Shumë

Një person i kërkuar arrestohet në Prizren, dërgohet në vuajtje të dënimit

Policia e Kosovës ka arrestuar një 45-vjeçar, në Prizren i cili ishte në kërkim. I arrestuari ishte kërkuar me urdhëresë gjyqësore nga Gjykata Themelore në...

Mbappe: Ëndrra ime u realizua, u bëra lojtar i klubit më të mirë në histori

Kylian Mbappe u prezantua sot zyrtarisht si futbollist i Real Madridit. Para tribunave të mbushura në “Santiago Bernabeu”, francezi është shfaqur për herë të...

Lajmet e Fundit