25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Mbi 2 mijë gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

 

Policia e Kosovës, në 24 orët e fundit ka shqiptuar 2 mijë e 27 gjoba trafiku.

Ndërkaq, janë regjistruar edhe 28 aksidente trafiku me të lënduar, e 46 të tjerë me dëme materiale, njofton Klankosova.tv.

Po ashtu 14 persona janë arrestuar, ndërsa 13 janë dërguar në mbajtje.

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Pandeli Majko nesër shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit nesër (e premte) ka paralajmëruar se do të ndajë një çmim për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Pandeli Majko. Në njoftimin e lëshuar për...

139 vite më parë Statuja e Lirisë mbërrin në portin e NewYork-ut

Sot 139 vite më parë, simboli i lirisë i Shteteve të Bashkuara të Amerikës ka mbërritur në portin e New York-ut. Statuja e Lirisë është...

Lajmet e Fundit