5.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

40 vjet diferencë – Cher e konfirmon lidhjen me Alexander Edwards

40 vjet diferencë – Cher e konfirmon lidhjen me Alexander Edwards

 5 minuta më parë

Këngëtarja amerikane, Cher, ka konfirmuar lidhjen e saj me producentin e muzikës, Alexander Edwards teksa publikoi një fotografi të të dashurit të saj me ndjekësit e saj në Twitter.

76-vjeçarja bëri të ditur se ajo trajtohet “si një mbretëreshë” nga partneri i saj 40 vjet më i ri, shkruan DailyMail transmeton Klankosova.tv.

“Dashuria nuk njeh matematikë. Nuk po mbrohem. Ne jemi të lumtur dhe nuk shqetësojmë askënd. Jam e dashuruar, nuk jam e verbuar”, ka shkruar artistja në një cicërimë në Twitter.

Alexander, 36 vjeç njihet më së shumti për lidhjen me ish të dashurën e Kanye West, Amber Rose, 39 vjeçe, me të cilin ka njw djalw tre-vjeçar, Slash Electric Alexander Edwards.

Alexander është nënkryetar i departamentit të artistëve dhe repertorit të kompanisë muzikore Def Jam, i cili ka artistë si Rihanna, Justin Bieber, 2 Chainz, DMX dhe Jhene Aiko.

Më Shumë

Ylli zhvillon ndeshjen e fundit në FIBA Europe Cup

Kampioni i Kosovës, Golden Eagle Ylli sot (e mërkurë) do të ketë ndeshjen e fundit në grupet e FIBA Europe Cup. Ylli nga ora...

Kim Kardashian dhe Kanye West më në fund arrijnë marrëveshje për divorcin – reperi do të paguajë 192 mijë euro pension ushqimor për fëmijët

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë arritur një marrëveshje për divorcin e tyre, duke shmangur një gjyq që ishte caktuar për muajin e ardhshëm,...

Lajmet e Fundit