6.8 C
Prizren
E diel, 4 Dhjetor, 2022

Theret me thikë një person në Prizren

Një person ka kërkuar ndihmë mjekësore për shkak se ishte therur me thikë në këmbë nga njëri prej tre personave të dyshuar që e kishin sulmuar në rrugë.

Policia njofton se për rastin që ka ndodhur në Prizren, është njoftuar prokurori dhe është në procedurë hetimore.

Më Shumë

Rahoveci dënohet me 650 euro

Skuadra e Rahovecit është dënuar përsëri nga Federata e Basketbollit të Kosovës (FBK) ka bërë të ditur vetë klubi në fjalë. Sipas njoftimit të lëshuar para pak çastesh, Rahoveci është...

Alber Qovanaj nga Prizreni, vdes aksidentalisht në Çagllavicë të Prishtinës

Alber Qovanaj nga Prizreni ka humbur jetën në një aksident në Çagllavicë të Prishtinës. Familjarët e të ndjerit kanë bërë të ditur se nesër do t’i...

Lajmet e Fundit