7.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shkurt, 2024

42 aksidente trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

42 aksidente kanë ndodhur në 24 orët e fundit në vendin tonë.

Një aksident ka qenë me fatalitet, 17 me të lënduar dhe 24 me dëme materiale.

Gjatë kësaj periudhe gjithashtu janë shqiptuar edhe 1,001 gjovba trafiku.

Më Shumë

65 aksidente trafiku, e mbi 2 mijë gjoba brenda 24 orëve

65 aksidente trafiku janë raportuar brenda 24 orëve, në Kosovë. 18 nga to janë me të lënduar, ndërsa 47 me dëme materiale. Gjatë kësaj periudhe janë...

Bashkimi, i pamposhtur në Liga Unike Femrat

Bashkimi ka shënuar fitoren e pestë në pesë ndeshje të Liga Unike Femrat. Skuadra prizrenase që së fundi fitoi Kupën e Kosovës shënoi fitore ndaj...

Lajmet e Fundit