3.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Adri Rogaqi lanson këngën e re “Një shikim”

Adri Rogaqi ka lansuar këngën e re “Një shikim” te kënduar me shumë melankoli i cili premton edhe shume projekte te reja gjate vitit 2022.

Kënga është realizuar dhe orkestruar nga Agon Neziri ndërsa videoklipi është realizuar nga RGB entertainment.

Adri vjen nga Hani i Elezit i cili rrjedhe nga një familje muzikantesh. Që nga femijëria u dallua me zërin e ëmbël qe ka, poashtu Adri ka të përfunduar shkollën e muzikës.

Adri është i angazhuar nëpër mbrëmje dhe ahengje familjare, dhe pothuajse është e pa mundur që për shkak të angazhimeve të tij t’ua plotësoj të gjithë të interesuarve dëshirat që të jetë në evente të ndryshme.

Më Shumë

Vuçiqi s’po mund ta shikon në sy Kurtin (VIDEO)

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dhe presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq duket se nuk po mund ta shohin njëri-tjetrin në sy gjatë takimit në...

“Republika e Parë”: Fakte të reja tronditëse për zhdukjen e Remzi Hoxhës

Një kapitull i veçantë i librit “Republika e Parë” e Mero Bazes, trajton me hollësi zhdukjen e shqiptarit nga Kosova Remzi Hoxha, i cili...

Lajmet e Fundit