22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Afërdita Dreshaj ekspozon trupin e saj seksi

Aferdita Dreshaj seksi1Afërdita Dreshaj ka lajmëruar fansat e saj në Instagram për projektin më të ri të modelingut.

Modelja kosovare ka publikuar dy foto në të cilat duket mjaft bukur me rroba banjoje dhe afër një pishinë.

Poshtë fotos ka shkruar “Very soon! Story cover”.

 

 

 

Aferdita Dreshaj seksi

Më Shumë

Kurti i gëzuar që studio-bunkeri i radios “Kosova e Lirë” tani është nën përkujdesjen e shtetit

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, është shprehur i gëzuar që studio-bunkeri ku janë përhapur lajmet e radios “Kosova e Lirë”, tani është nën përkujdesjen...

Tërnava uron Kurban Bajramin, lutet për stabilitet në Kosovë e për paqe në Palestinë dhe Ukrainë

Myftiu i Kosovës, Naim Tërnava, i është drejtuar besimtarëve myslimanë me rastin e festës së Kurban Bajramit, ku bëri thirrje për paqe në vend...

Sot nis Euro 2024

Lajmet e Fundit