25.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Aksident në Prizren: Tre persona të lënduar

Një aksident ka ndodhur në Prizren, ku një veturë e panjohur ka goditur nga mbrapa një tjetër veturë dhe është larguar menjëherë nga vendi i ngjarjes.

Si rezultat, tre persona kanë pësuar lëndime trupore.

Të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor dhe gjendja e tyre është duke u monitoruar.

Rasti është duke u hetuar nga autoritetet përkatëse./PrizrenPress.com/

Marketing

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

 

“Guraziu” në Prizren, me 20 vjet përvojë pune në vendosjen e dyerve, laminatit, parketit, kuzhinave dhe dhomave të fjetjes

 

“Adi-Plast” në Prizren, një emër i njohur në tregun e Kosovës dhe ndërkombëtar për vendosjen e dyerve dhe dritareve

Kompleksi ‘Newco Elan’ ofron banesa të ëndrrave tuaja në zemër të Prizrenit

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

 

 

Më Shumë

Lajmet e Fundit