11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Aksident në rrugën Zhur -Prizren

Para pak minutash ka ndodhur një aksident trafiku në rrugën Zhur – Prizren, raporton TV Prizreni.

Sipas dëshmitarëve të rastit një person është lënduar ndërsa ambulanca dhe policia pritet të dalin në vendngjarje.

Në aksident janë përfshirë dy vetura, një Golf 4 dhe një Audi.

Personi i lënduar është dërguar në Spitalin e Prizrenit nga kalimtarët e rastit./tvprizreni.net

Më Shumë

222 vjet nga lindja e shkrimtarit francez, Victor Hygo

Victor Marie Hugo lindi në 26 shkurt të 1802, pothuaj 13 vjet pas shpërthimit të Revolucioni francez. Ishte geniu i kohës së tij dhe...

Madonna pështyn një fans në koncertin e fundit

Madonna edhe në moshën 65-vjeçare është ende një nga figurat më të njohura në muzikën ndërkombëtare. Këngëtarja amerikane, e cilësuar si ‘mbretëresha e popit’,...

Lajmet e Fundit